Budova

Budova Revoluční 7 se nachází v Praze. Leží v jejím historickém centru u náměstí Republiky na rohu ulic Revoluční a Dlouhé, pár kroků od náměstí Republiky. Vchod do budovy vede z ulice Revoluční.

Lokalita

Výborná centrální poloha budovy Revoluční 7 zaručuje bezprostřední blízkost úřadů, notářů, advokátních kanceláří, bank, pošty, obchodů, restaurací, luxusních hotelů a mnohých dalších. Za zmínku stojí  ivynikající dopravní dostupnost všemi dopravními prostředky – jak osobním automobilem, tak  městskou i meziměstskou hromadnou dopravou.

Zastávka autobusu a tramvaje (stanice Dlouhá třída) se nalézá přímo před budovou, ke stanovišti taxi služby (na rohu ulic Revoluční a Truhlářská) dojdete do 1 minutyke stanici metra Náměstí Republiky (trasa B) se dostanete za 2 minutyZa 5 minut rovněž dorazíte na vlakové nádraží Praha – Střed (Masarykovo nádraží) za 10 minut na hlavní autobusové nádraží FlorencSpojení s Letištěm Václava Havla je rovněž dobré – můžete využít kyvadlové dopravy Airport Express a na letiště tak dojet do půl hodiny.